Pojemnik metalowy uliczny 50 L
Trwały pojemnik HDPE odporny na warunki atmosferyczne. Idealny dla gmin, wspólnot mieszkaniowych i firm.
459,00 zł
373,17 zł netto · VAT 23%
Opis produktu
Pojemnik z polietylenu wysokiej gęstości (HDPE), odporny na promieniowanie UV i niskie temperatury (do -40°C). Spełnia normę EN 840-3 oraz wymagania RAL-GZ 951/1.
Wzmocnione zawiasy i krawędzie zapewniają długą żywotność produktu. Pojemnik nadaje się do mechanicznego opróżniania przez systemy DIN i ESE.
Główne cechy
- Wysoka odporność na uderzenia i niskie temperatury
- Powierzchnia łatwa w czyszczeniu
- Możliwość wykonania w dowolnym kolorze RAL
- Możliwość zamówienia z naklejką informacyjną
Najważniejsze cechy
- Certyfikowana wytrzymałość pojemnika
- Wygodna obsługa nawet dla osób z ograniczeniami mobilności
- Praktyczny, "cichy" design i wykończenia
- Możliwość dostawy w ciągu 14 dni roboczych
Specyfikacja
| Pojemność | 1100 L |
| Materiał | HDPE |
| Normy | EN 840-3, RAL-GZ 951/1 |
| Wymiary | 1370 × 1078 × 1370 mm |
| Waga | 64 kg |
| Kolor klapy | zgodnie z konfiguracją |
Inne z tej kategorii
Odroczone płatności dla jednostek budżetowych
Zarejestruj firmę lub instytucję, podaj NIP i korzystaj z odroczonego terminu płatności do 30 dni. Wysyłka realizujemy natychmiast - bez czekania na przelew.
Sprawdź warunkiPotrzebujesz pomocy w wyborze?
Nasz dedykowany opiekun B2B doradzi w doborze produktu, przygotuje wycenę i ustali warunki dostawy. Odpowiadamy w 24 godziny.